| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Ok, deci de ieri imi tot face messul figuri, intru pe el, ma loghez si apoi imi dispare...Si cand vreau sa dau click dreapta pe el in bara din dreapta jos imi dispare.Mi-am bagat iar windows-ul dar de geaba...sad.Si inca ceva, am data setata la pc 9999, asta fiind anul.Cred ca am lua vreun virus sau ceva.Si inainte sa-mi bag iar windows-ul mi s-a dezactivat si task manager(manager de activitati).

Dau fundãbig grin.

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dezinstalează Messengerul pe care-l ai şi instalează altă versiune.
Nu cred că este vreo problemă cu Windowsul.
Pa-pa.

| Pandaaaaaaaa explică (pentru Hydrangeaceae):

Am incercat, am instalat messenger 8 si am incercat sa ma loghez insa nu mi-l recunoaste, ca si cum nu l-as avea. sad.

| mirciu1234 a răspuns:

Ma indoiesc ca ai avea virusi dar pentru ori ce eventoalitate da o scanare.Descarcal din nou mesul si eu am un prieten care a patit exact la fel.

| labontdumitru a răspuns:

Asa am patit si eu. Din pacate tot calculatorul s-a virusat. A trebuit sa resetez windowsul.

| florinuka a răspuns:

Pai..sterge messul actual si descarca-l din nou daca tot asa face descarca avast free antivirus iar dupa dce l-ai descarcat uitate daca are virusi PC-ul....insa antivirusul trebuie cumparat de la un moment dat dar ca sa nu dai bani cand primesti mesaj ca-ti expira il dezactivezi si il activezi iarasi si tot asa si no sa-ti mai intre nici un virus in PC... sper ca te-am ajutat

Funda dai? big grin