| anonimguy3 a întrebat:

Ok uni din voi s-ar putea sa ma injurati pentru ca am mai pus intrebarea asta de vreo 5 ori pana acum, dar aceasta placa video http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/ este compatibila cu o placa de baza GIGABYTE H61M-DS2H, si daca este ar putea fi trasa in joc cand vine vorba de gaming de procesor si memoria mea ram? Am 4GB RAM Kingstone 1600 mhz si un procesor i3 3220 3.3 Ghz. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Este compatibila.Nu-i bottleneck. Daca era vreun dual-core prapadit da, da asa...un i5 eram mai bun, da nah, e bun si asta. Daca ai avea 8 rami ar fi mai bine, jocurle care apar de acum in colo cam atat vor cere.

| anonimguy3 explică (pentru TwiSt1997):

Ma voi gandi in viitor pentru un upgrade la 8GB RAM... Mersi de raspuns.

1 răspuns: