| レクス a întrebat:

Olla TPU.

Am un laptop Lenovo g500s.HDD-ul lui s-a stricat si vreau sa cumpar altul.Problema e ca nu specifica ce fel de HDD am ca sa iau unul asemanator. Eu am ales modelul acesta:

https://m.emag.ro/......D0YTJ2BBM/

Se potriveste?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as recomanda un ssd

| 1918 a răspuns:

Iti recomand sa-i pui un SSD. E mult mai rapid happy

| Scorpio8012 a răspuns:

Salut,
Ar trebui sa mearga cel pe care l-ai ales, singura conditie ar fi sa "fie de laptop" adica sa aiba 2.5 inch si sa fie pe SATA.
N-ai facut o alegere rea happy e mai rapid ca un WD Blue cu care vin laptopurile de obicei, la 5400 rpm
Sper ca te-am ajutat

| kodak a răspuns:

DA