| Anonymous996 a întrebat:

Pai, astazi cand am incercat sa-mi pun castile in unitate dar doar o parte din casti mergeau am incercat cu inca 3 casti diferite si tot asa merge. Stie cineva care e problema si cum as putea sa o rezolv? Tin sa mentionez ca am carcasa ( NZXT PHAN-001BK Phantom Enthusiast Black Full Tower Chassis) Dau funda.

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Ar trebui sa te uiti in volume control sau in playerul de muzica daca nu ai dat ballance-ul doar pe dreapta sau pe stangawinking

| Anonymous996 explică (pentru Johndoe2023):

Am cautat tot si e doar de la unitate eu cum am in fata si in spate deala pentru casti in fata nu merge dar in spate merge big grin

| Johndoe2023 a răspuns (pentru Anonymous996):

Daca merge in spate atunci ai problema cu mufa din fata