| Dement_Copil_1998 a întrebat:

Pana la urma cu ce sistem de operare vine galaxy gio? uitati ce am gasit pe net
Lansat iniţial cu Google Android 2.2 Froyo, Samsung Galaxy Gio este livrat în prezent cu sistemul de operare Google Android 2.3 Gingerbeard, peste care producătorul sud-coreean a aplicat interfaţa proprietară TouchWiz 3.0.
este real?

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Dap este real happy asa il are o colega a mea smug Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

EU l-am primit cu 2.3.3

| udp a răspuns:

Pai touchwiz e doar o interfata, nu te gandi ca e o versiune peste gingerbeard... uite cum sta treaba : daca e fabricat mai demult, are froyo din fabrica, daca fabricat mai recent, are gingerbeard. Dar si cel cu froyo cred ca se poate upgrada la 2.3.

| Dement_Copil_1998 explică (pentru udp):

Tu intr-un fel ma facusi tampitstraight face stiu si eu ca touchWiz e interfata celor de la Samsung eu am intrebat cu ce versiune vine, nu ce interfata are.trebuia sa iei invedere doar ce era legat de ANDROID si cum zisasi tu Un prieten si la loat si la primit cu 2.3