| 33lasuta a întrebat:

De curând am vrut sa-mi instalez aplicația AppCake pe iPhone XS. Am făcut toate cerințele și cand am dat sa intru in ea imi dădea Crash(ieșea singura din aplicație). Nu stiu ce sa fac, am repornit iPhone-ul ca așa o scris peste tot pe internet. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Iti da crash pentru ca trebuie sa ai jailbreak pe iPhone ca sa mearga. Daca nu trebuie sa scoti bani, si nu cred ca vrei sa dai 40 de dolari pentru programul de PClaughing