| rlr09 a întrebat:

Pe windows moblie phone ai un magazin de downloadat aplicatii cum este Google Play pe android? Daca da spuneti-mi cateva lucruri despre el...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darii a răspuns:

Da, intr-adevar este, la mine [LG optimus] se numeste Magazin Play si e destul de okay.
sunt diferite aplicatii gratuite si unele cu plata. dar majoritatea celor de care ai putea avea nevoie sunt gratuite si sunt okay.

| rlr09 explică:

Eu zic pe telefoanele cu sistemul de operare windows mobile phone nu pe cele cu android...