| Catalion a întrebat:

Pentru cei care aveti abonament la internet de la Ilink: Aveti probleme cu conexiunea la internet? Mie mi se intrerupe internetul pe neasteptate si reapare tot pe neasteptate. La inceput am crezut ca e de la calculatorul meu si am facut tot felul de modificari la windows pentru asta, dar am reusit cumva doar sa mi se intrerupa internetul mai rar. Calculatorul e destul de nou si am driverul pentru internet care trebuie ca nu sunt incepator sa sa nu imi dau seama de asta.

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Printre altele am si o conexiune iLink... dar n-am probleme cu ea. Tie iti vine direct intr-un media convertor netul sau primesti de la altcineva cu care esti in retea? Verifica daca persoana care are MC-ul are celeasi probleme. In caz ca nu, s-ar putea sa fie traseul intre MC si tine. Poate un cablu prost mufat sau un swich/ruter cu probleme.
Numai bine, Shinwinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme? e jale, plangi:cand ti-e lumea mai draga{ramai cu nadragii in vine {call-center? e ceva ce nu ai vazut si nu ai auzit faci lectii de IT, est amenintat ca platesti deplasari si rezultatul cand ai nevoie, nu ai net.NU au sef, si daca ii au, sunt bine camuflati, mascati.