| clublife a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva de ce nu merge scroll-ul de la mouse? am incercat cu un alt mouse si tot nu merge. posibil sa fie o setare si nu stiu eu? va multumesc

Răspuns Câştigător
| razvanz a răspuns:

Start>Control Panel>Mouse>Wheel
Bifezi prima optiune si pui un nr. acolo (nr. implicit este 3).

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Nu cred că este vorba de vreo setare. Şi eu am exact aceeaşi problemă. Mi-am instalat windows-ul de vreo 2 luni, iar iniţial a mers, după care încet-încet a început să meargă tot mai nasol, până când n-a mai mers deloc... Deci cred că s-ar putea să fie ceva din sistem, o mică problemă hardware. sad

| andrei1555 a răspuns:

Cauta in control panel la mouse si acolo o sa gasesti.