| TheWolfPowerMan a întrebat:

In vinerea aceasta (in care am postat topicul) mi-a venit laptopul de la reparat (ecran spart). M-am uitat la el, frumos, totul e ok. Mai tarziu vreau sa mut si eu pe un site mai jos pe pagina. si vad ca nu merge scroll-ul sad.
Problema e ca nu stiu ce sa fac. am incercat la Control Panel > Mouse si alea cum am vazut pe YT.

P.S: Vreau sa mentionez ca merge ceva scroll-ul doar cand dau de 10 ori in sus, dupa care in jos si merge in sus laughing)))))

Răspuns Câştigător
| vyborg a răspuns:

Daca scrollul merge "din când în când" sau într-un mod imprevizibil înseamnă că este o problemă fizică, adică trebuie dus la reparat.

1 răspuns:
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Ori este o problema fizica, ori este o problema de la drivere. Fiindca merge din cand in cand, cred ca este o problema fizica. Incearca sa cauti pe diverse site-uri solutii sau du-l la service.