| Gigi34 a întrebat:

Salut, am o problemă. Am cumpărat recent un adaptor și nu funcționează la telefonul meu. Am încercat pe telefonul tatălui, mamei, surorii, bunicii și merge bine, dar la mine nu merge deloc. Nici tastatura și nici mouse-ul. Poate este vreo setare ceva, nu știu. Telefonul se numește Oppo A54 5G

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Data viitoare, specifică și despre ce adaptor este vorba. Mai mult ca sigur te referi la un cablu OTG. Ai aici un videoclip despre cum să permiți funcționarea acelui tip de cablu: https://youtu.be/NknaPch5nAA

1 răspuns:
| ReddY25 a răspuns:

Vezi poate îl poți returna