| anonim_4396 a întrebat:

Pot bloca un număr să nu mai primesc SMS-uri de la acesta? Tot primesc SMS-uri de la 1234 sau SMYK etc. lucruri de care nu am nevoie. Pot cumva să opresc treaba asta?

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

1234 este număr al rețelei de telefonie pe care o folosești. Acest număr nu poate fi blocat, nici șters din contacte, el este in memoria cartelei.

2 răspunsuri:
| Xenoverse1 a răspuns:

Da poti bloca, intri la mesaje si dai block persoanei respective care iti tot trimite mesaje.