| anonim_4396 a întrebat:

Sistemul meu poate rula Windows 7. Intrebare: pot alege oricare din ele: Home, Pro sau Ultimate? Sau alegerea unuia depinde de ceva anume?

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

Alege orice versiune doresti. Ultimate de preferat. happy

4 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Ronnix):

Cunosc foarte bine aceste diferente! Eu intreb daca POT alege oricare dintre ele! Home, Pro sau Ultimate! Adica daca aleg de exemplu Ultimate, sistemul sa nu-mi creeze probleme...

| stlucian a răspuns:

Personal folosesc Ultimate si nu am avut probleme pana in prezent.De obicei ultima versiune e mai buna.

| TheSoldier a răspuns:

Ultimate este cel mai bun, pentru ca este ultimul, si este cel mai bine optimizat. Primele versiuni sunt alea in stare experimentala.