| Vali263 a întrebat:

Pot învață c++ doar de pe internet la un nivel destul de mare?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Daca esti 100% dedicat, desigur ca poti

| Vali263 explică (pentru Lukasssz):

Și faptul ca am un procesor destul de slab ma incurca mult? Intel i3 de gen. 10, iar din câte știu trebuie un procesor puternic.

| suntserios a răspuns (pentru Vali263):

Programarea de baza presupune operatiuni de baza. Nu ai nevoie de nicium procesor puternic, nici de ram nici de nimic.

5 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Nu, daca doar citesti nu inveti nimic in programare.
Trebuie sa programezi efectiv.

P.S. Poti sa inveti programare in C++ si pe un Pentium de acum 25 de ani, cu DOS si Borland C++.

| Legion7X a răspuns:

Depinde cum întelegi acele coduri. De învațat, oricum nu înveți ca pe poezie, sau o poveste. Deci trebuie logică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,garantat,aseazati-le tu frumos si e la fel