| goinadacian a întrebat:

Pot obtine Windows 10 home/pro de 64 de biti gratis de pe site-ul Microsoft? Ma refer la o versiune cracked/piratata nu licenta.O pot obtine de pe site de la Microsoft?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti optine o versiunea oficiala a windows 10 folosind Windows Upgrade Tool https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10 dar nu o sa fie licentiat si in 30 de zile o sa expire.

Ca sa optii o versiune licentiata de windows 10 ai nevoie de un PC cu windows 7 sau 8.1 licentiat de la care sa faci upgrade.

| RAY a răspuns:

Http://getintopc.com/......-download/

originala cu lincenta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, deci tu chiar ai intrebat daca gasesti o versiune piratata pe site un oficial. Chiar ai intrebat asta?

| K0sti a răspuns:

laughing Versiune cracked de pe site de la Microsoft? Cap aveti, minte va mai trebuie!