| anonim_4396 a întrebat:

Pot să rulez două windows-uri diferite pe același PC? Vreau să rulez Windows XP și Windows 7...
Windows 7 îl am deja instalat dar vreau și XP.
Deci, se poate? Dacă da, cum? Cu ce program? Mulțumesc, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| StauDeSase a răspuns:

Http://www.stealthsettings.com/......c-inc.html tutorial. iti spune exact ce trebuie sa faci!

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Da, se poate.
Nu ai nevoie de un program anume desi ar fi cateva, poti instala pe partiti diferte cate un os.
Vezi cu virtualbox.
Succes!

| StauDeSase a răspuns:

Www.virtualbox.org/ faci download la vitrualbox. si poti folosi 2 windows-uri

| d3yr0 a răspuns:

Da, se poate doar daca ai HDD-ul impartit in cel putin 2 partitii. Nu-ti trebuie nici-un program ci doar sa-l instalezi pur si simplu pe cealalta partitie a HDD-ului, fara a-i da format la cealalta. Funda? smug big grin

| silviu30 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai doua hard disk-uri, pe unu instalezi windows 7 si pe celalalt XP.winking