| madalynamadyy a întrebat:

Poti sa iti bagi jocuri si aplicatii de pe calculator pe tableta.? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| price a răspuns:

Simplu, depinde ce tab ai daca ai cu android trebuie doar sa te uiti in magazine store sau cum se mai numeste, vezi ce iti place apoi cauti pe gogu nfs most wanted.apk descarci si copiezi cu cablu bluetooth in tableta instal si gata

| anonimg a răspuns:

Daca vrei sa instalezi programele, jocurile care le ai instalate in calculator, nu poti, deoarece calculatorul are un alt sistem de operare(banuiesc ca windows), iar tableta are un alt sistem de operare(android).

In cazul tau trebuie sa intri cu tableta pe internet (wireless) pe diferite site-uri. Si de pe acele site-uri descarci jocurile care sunt acceptate de tableta.

| AlinnJe a răspuns:

Cu un card SD este posibil! pui palicatia pe card si o instalezi pe tableta.