| roxastef a întrebat:

Pozele mele din telefon le-a luat un prieten cu cut si le-a pus pe laptop dupa care le-a pus inapoi in telefon cu copy-paste de atunci nu mai pot pune pe fundalul telefonului nicio poza chiar daca este din fisierul care l-a copiat in calc sau chiar daca am facut o poza noua nu vrea sa o puna pe fundal selectez poza, ii dau selectare imagine fundal imi zice ok, iar cand ies pe meniul principal imi spune fisier eronat se restabilesc valorile. stie cineva ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Incearca sa dai un reset default la telefon[revenire la setarile din fabrica]posibil sa aiba ceva erori softul tel.numai sa ai grija sa-ti salvezi anumite date, sau numerele din tel.ca s-ar putea sa le stearga.

| roxastef explică (pentru Reparatoru):

Mersi pentru raspuns, o sa incerc varianta astahappy