| andreiont a întrebat:

R3 deci am o problema pe care nu o inteleg deloc cand deschid pc imi apare ceva de la bios cu nivida bot il inchid de la buton si il deschid iar intru in bios si acolo unde ar trebui sa fie toate alea cd/dvd/hdd. nivida bptt. etc 3 drivere e doar nivida bot fac la fel il inchide de la buon si il deschid iar intru in bios si ca sa vezi au aparut toate la loc adica cd. dvd/hdd/nivida bot apas f10 dau save si inchid netu am net de la romtelecom si mi se aprinde pc iupii dupa un 15 minute sau mai putin mi se blocheaza tot adica imi apare clepsidra si astept degeaba dau descart de la buton si cand sa se deschida acelasi lucru nivida bot
Mentionez ca acest lucru nivida bot apare inainte de a se incarca windosu
Va rog ajutati-ma
Si spuneti-mi de ce se intampla asta crying este foarte enervat
Va rog mult
Daca nu stiti nu raspundeti ca prosti
Ms mult!

1 răspuns:
| chakuza a răspuns:

Cred ca e de la placa video.Incearca cu alta placa sa vezi daca tot asa face.