| LilWayne a întrebat:

Recent mi-am cumparat o pereche de casti de la un magazin din oras(am platit pe ele 100 de lei dar asta nu e asa important numai ca sa nu spuneti ca sunt de 2 lei), cand cuplez mufa jack de la microfon incepe sa se auda in casti un radio in maghiara(De ce in maghiara? Pentru ca eu stau in Miercurea Ciuc).De la ce ar putea fi aceasta problema de la casti sau placa de sunet

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceva este ne ecranat. Ar trebui sa mergi cu ele la magazin sa ti le schimbe. Daca face tot la fel si urmatoarea problema, inseamna ca este undefect de proiectare sau fabricatie. In prealabil sa te duci sa le incerci la un prieten, vecin, ceva.

| LilTunechi a răspuns:

Stai cumva langa un turn de renel? posibil sa se interfereze cu ceva este foarte ciudat ce spui tuthinking ar trebui sa icnerci alte casti si daca intampini aceeasi problema nu este cert de la casti...ps imi place numele tau lasa-mi un pm sa discutam cate ceva daca nu te deranjeazabig grin

| LilWayne explică (pentru LilTunechi):

Nu pot sa iti dau pm ca sunt membru junior cica daca e da-mi add pe mess abiss16 sau pe steam HoPeFuL

| LilTunechi a răspuns (pentru LilWayne):

Ok...dai funda?laughing)