| LanaDelRey1975 a întrebat:

Revin cu intrebarea.De curand mi-am achizitionat un Iphone 4S si l-am conectat la wireless.Am bagat parola a mers s-a conectat insa nu pot naviga pe net.Se conecteaza dar nu navigheaza.Mai am alte telefoane conectate tot la acel ruter si merg perfect. Va rog mult ajutati-ma!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionis a răspuns:

Ce router ai?
Si sa stii ca nu e de vina telefonul, daca pe alte routere de alt undeva merg! happy

| DeepzKyng a răspuns:

Depinde cand ti l-ai luat daca telefonul de abia a fost camparat dureaza cam 3, 4 zile sau chiar o saptamana sa inceapa sa functioneze normal adica sa se contecteze la router sa intre pe magazin play dar este absolut normal sa faca asta deci tebuie sa mai astepti pana sa navighezi pe net

| LanaDelRey1975 explică (pentru DeepzKyng):

Il am de vreo saptamana dar nu pot navigha doar pe rutarul de casa ca pe alte rutere merge perfect.