| Elena1771 a întrebat:

S-a intamplat ca cineva sa-mi schimbe parola de la Facebook si acum nu ma mai pot conecta deoarece n-o mai stie. Cand dau pe "ati uitat parola?" Imi da doar o varianta (sa imi trimita un cod pe yahoo mail, dar nici acolo nu ma mai pot conecta ...si nu stiu de ce) Din cate stiu ar fi trebuit sa-mi arate si varianta cu acel cod trimis pe numarul de telefon...nu stiu ce sa fac.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat de greu e sa:
- Pui numar de telefon
- Autentificare in doi pasi
- [acelasi procedeu la email provider, in cazul tau Yahoo]
Si sa tii parolele secrete?

| Elena1771 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa pun numarul de telefon daca nu ma pot conecta.

| Elena1771 explică (pentru anonim_4396):

Cum pun numarul de telefon daca nu ma pot conecta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elena1771):

La noul cont pe care ti-l vei face.

| TehDevil a răspuns:

Varianta cu acel cod trimis pe nr de telefon ar fi functionat, daca ai fi lasat numarul de telefon la contacte pe Facebook.
In alta ordine de idei, daca nu reusesti sa te conectezi pe adresa de mail pe care a fost creat acel cont de Facebook, nu prea ai ce face.

| Elena1771 explică:

Se pricepe cineva la spart conturi?=)