| cosmzx a întrebat:

Sal am o problema cu google chrome imi apare pagina neagra si daca caut ceva imi apare fara titlu si nu merge de loc am incercat si revo unistaler si nu merge si daca dau la setari sa il fac nu intra de loc ajutati-ma plz dou funda

Răspuns Câştigător
| M29 a răspuns:

Eu folosesc de 1-2 ani Comodo Internet Security. Are antivirus si firewall si e gratuit atat pentru utilizatori casnici cat si pentru firme. Folosesc Comodo si pe telefon si sunt multumit.

7 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

"De loc" se scrie legat.

| cosmzx explică (pentru Demise):

Ma lasi marele ortograf ce sa zic

| Demise a răspuns (pentru cosmzx):

Păi uite aşa îşi bat joc oamenii de limba românăwinking

| M29 a răspuns:

Salut Valentin. Ai incercat varianta portabila a browserului Chrome? Iti povesteam de ea in intrebarea ta anterioare referitoare la aceeasi problema.

| cosmzx explică (pentru M29):

Da este la fel nai da-mi te rog niste variante

| M29 a răspuns:

Alt browser face la fel? Ai scanat pc-ul de virusi?

| cosmzx explică (pentru M29):

Da dar nu stiu ce anti vir sa iau mai bun imi dai o idee? plzcrying(