| BitKode a întrebat:

Sal.Am un Samsung galaxy mini S 5570 si am incercat sa instalez pe el gta 3.Am descarcat aplicatia sau cum i se spunebig grin dar tot nu merge.raspunsul cel mai rapid si folositor va primi funda.

Răspuns Câştigător
| Bogdannovski a răspuns:

In primul rand trebuie downloadate toate partile jocului( cand intri in el o sa fac asta singur... ) apoi ar trebui sa intre in joc si o sa se miste f greu pentru ca telefonul nu exceleaza in procesor...

| BitKode explică (pentru Bogdannovski):

Am descarcat dar tot nu merge imi zice ca tot trebuie sa le descarce. Ajuta-ma si iti dau funda!

1 răspuns: