| Bl4ckShadowS a întrebat:

Deci am un cd cu windows xp sp3 dar cand vreau sal instalez nu ma lasa. dc? am incercat sa-i dau restart dar nu apare chestia aia sa dai sa intre la instalare... ce trebuie facut? sau cum as putea sal instalez?
PS: aceeasi chestie la mai multe windowsuri...

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cred ca trebuie sa il setezi sa booteze de pe DVD-RW.Asta se face din BIOS.

| Anonymus314 a răspuns:

Cum adica nu te lasa? ce eroare iti da? sau ce se intampla practic...

| djdani1 a răspuns:

In windows sa iti apara cd cu OS? IN SUBZBIOS

| Bl4ckShadowS explică:

Adica ma refer ca daca intru din my computer si dau la setup intru dar unde scrie Instal windows. nu ma lasa e ca si cum ar fi transparent...
PS: am notebook...
Normal nu ar trebui cand se porneste sa apara ceva de genu ca trebuie sa apesi o tasta apoi iti intra acolo sa intsalezi? Mie nu-mi apare...

| Bl4ckShadowS explică:

Si mai exact cum fac asta?