| ANDREI118932 a întrebat:

Imi puteti spune la ce folosesc programele (sau ce or fi ele) ADDICT-THING si TheBflix Updater? Ca vreau sa stiu daca pot sa le sterg. funda pentru cine ma ajuta primul

Răspuns Câştigător
| VacaCuCabina a răspuns:

ADDict-thing este un plugin care iti permite sa distribui lucruri pe net, lucrurile care iti plac pot fi vizibile pentru prietenii tai de la rețeaua socială.
In schimb, The Bflix Updater este un toolbar, ceva extensie a Google Chrome-ului..nu stiu la ce te ajuta, dar le poti da REMOVE/UNINSTALL ambelor, nu te ajuta cu nimic, funda?