| junkistul a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare am un laptop pe care stau pe net, dar de azi imi arata ca sunt conectat doar ca nu imi intra pe net folosesc ca si brows-er Google Crome pe un program Aimp 3 asc radio online si imi merge dar camd vreau sa intru pe net pur si simplu nu mi se deschide pagina de internet, stiti cumva din ce cauza? ar putea fi virusat? va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| monster62 a răspuns:

Am si eu aceeiasi problema... daca "insist" prea mult sa deschid pag, pe urma imi merge greu, si pe urma nu-mi mai merge DELOC. incearca sa-l scoti din priza, si sa-l lasi deconectat vreo 10-15 min,sa se relaxeze,si apoi il bagi in priza,il pornesti,si deschizi si tu pagina google, sa vezi daca merge, iar daca merge greu, il lasi unpic, si ABIA cand vezi ca merge bine deschizi alte pag.

sper ca TE-AM AJUTAT!