| Alexu420 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se pricepe cineva la instalarea de osx pe pc! Daca da va dau datele care le vreti de la pc si imi dati un tutorial adecvat!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de ce calculator ai. Dacă e vorba de unul de la Apple atunci se poate instala dar dacă ai un calculator normal nu se poate instala deoarece este creat special pentru calculatoarele Apple, în schimb poți încerca hakintosh.E plin google-ul de tutoriale de genul.Succes