| cristianod a întrebat:

Cand pornesc browserul chrome sau ie sau oricare altul
imi apare o eroare de certificat care imi zice ca nu este valabila o anumita pagina ca facebook de exemplu...ce pot sa fac sa nu mai apara

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Iti dau eu un pot du-te la data si ora si actualizeazo la zii nu o sa mai ai probleme dupa aia.

| stanly7 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Daca ramane in urma ceasul sistemului, cred ca bateria CMOS e pe duca.
Schimb-o.
https://www.google.ro/......ps?/search

6 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Nu ai data la calculator setata bine. pune ora si ziua si luna si anul corect si o sa mearga

| robytoby a răspuns:

Incearca sa intri pe un site, sa zicem un producator de antivirus.
Daca nu poti intra si descarca antivirusul inseamna ca ai carcalaci si trebuie sa scanezi cu Malwarebytes Anti-Malware.
Sa spui ce ai rezolvat.

| xBro a răspuns:

Ia aici - http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/

Selecteaza-ti windows-ul de operare si biti, daca iti mai face figuri vorbeste cu cei de la internet By3 By3 :-h

| FlorinFindus a răspuns:

Reinstaleaza Windowsul sau sterge din C:/windows laughing

| cristianod explică:

Dar cand vreau sa instalez windowsul nu il accepta(cd bootabil)