| Freky229 a întrebat:

Sal TPU, de ce cand pornesc PC-ul imi aparw Win Error Recovery și mai jos imi apare Launch Repair si Star Win Normally.Eu am dat pe Win Normally,mi-a aparut Starting Windows,și s-a restartat pc-ul, iar dupa aceea am ales Launch Repair și cand se repara acolo imi da o eroare.Nu știți ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e a doua intrebare indentica aici, reparatia se face de pe un cd pentru ca sau pierdut fisiere esentiale din windows

| lpavel a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows, nu mai ai ce face! Bafta!

| Freky229 explică:

Cum să-l reinstalez? Ca nu am CD