| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

pe snap am o problema, mai de mult am sters o prietena si acum cand vreau sa ii fau pe adaugare prieten imi arata "ne pare rau! nu a putut fi gasit(ă)" cum pot sa fac sa mearga din nou? Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gata, ai sters o sa fi sănătos, numai poti adauga contactul decat ea poate sa i ti trimita cerere de prietenie.

| Schiopu_Seby_1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am inteles...mersii mult

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Schiopu_Seby_1996):

Mersi pentru fundă, daca aveai numarul fetei o puteai suna si o rugai sa i ti trimită ea din nou cerere de prietenie.