| gmbod1 a întrebat:

Sal TPU Plsss ajutati-ma, am win 7 si cand deschid pc imi apare system repair
si asa mereu nu o data si nu stiu de ce pls help

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Asa,enter system repair

| gmbod1 explică:

Deci sa va explic ai bine porneste, si dupa imi apare o bara care se incarca si scrie:windows loading file si am umblat prin setari si zice:windows can't be start.a recent hardware or device has be might

| kida_1642 a răspuns:

Inceraca un alt windows daca iti apare system repair inseamna ca windousw nu face atat de bine pc-ului tau ibcearcaa altu.

| Raluu_8329 a răspuns:

Repara-l.
Simpluhappy