| casher a întrebat:

Sal TPU. Stiti vreo aplicatie cu care pot face audio panning la cam tot audioul pc-ului meu?
gen daca joc un joc cum il fac sa se auda in casca stanga daca in joc nu are optiunea sa fac asta? exista vreo aplicatie? ca mi s-a cam stricat castile si am aflat ca daca le dau pan in stanga sau in dreapta merg si se aude normal.

Răspuns Câştigător
| SayMyName1 a răspuns:

Pai vezi din setarile audio. Ai acolo mono, stereo, si in care casca sa se auda mai tare.