| yonutz13snp a întrebat:

Sall all! De 2 zile mi-am luat o plasma si stiu sigur ca merge internetul pe ia,dar nu stiu cum sa o conectez la wifi si nu stiu cum sa intru pe youtube sau altele, va rog sa ma ajutati! Marca este telefunken.

FUNDA SI VOT

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai pune mana pe o carte de gramatica Asta una! Apoi, habar nu ai ce ti-ai luat! E televizor LED, nu plasma! Citeste manualul!

| viotedy a răspuns:

De unde stii sigur? Daca are in setari, browser iti cere parola wi fi, tastezi parola si gata.Denumirea completa a ei care e?

| yonutz13snp explică (pentru viotedy):

Telefunken t39fx182dlp

| viotedy a răspuns (pentru yonutz13snp):

Nu am gasit caracteristicile pentru model. Daca are pe telecomanda buton smart are wifi.

| CMV1994 a răspuns:

Probabil plasma ta are suport wifi dar nu si receptorul. In majoritatea cazurilor acel receptor se achizitioneaza separat!