| BlizZz a întrebat:

Sall am 2 intrebari. 1 League Of Legends merge pe un laptop cu placa video integrata? si 2 laptopul asta cu placa video dedicata ii poate face fata? http://www.emag.ro/......D366LBBBM/ sau un Acer ASPIRE 5349? dau FUnda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1. Daca chipsetul are suport pentru DirectX v9.0c sau mai mare atunci MERGE!
2.Merge si pe celalalt laptop chiar si pe Acer Aspire 5349

| BlizZz explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru BlizZz):

Cu placere! wave bye, bye

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mie imi merge LOL pe placa video integrata ( Intel HD 2000 ) si imi duce pe rezolutia maxima 1366x768 cu preset pe low. Pe laptop-ul acela de la eMAG, o sa mearga pe ultra, nu stiu si cu vsync pe on/off, dar il duce.

| SouLIce a răspuns:

Pe high nu cred ca iti va merge dar pe low va merge

| Blamely a răspuns:

Depinde de cât e placa video.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Poti juca LoL pe acel laptop. Doar sa nu dai detalile la maxim http://bit.ly/1oPDep1