| anonim_4396 a întrebat:

Sall am o intrebare mi-am cumparat un card de memorie si l-am bagat in telefon. Dupa l-am bagat in alt telefon ca sa-l pot conecta la calcucator sa bag muzica pe el si dupa ce am vrut sa-l bag din nou in telefonul meu nu mi-l citea. L-am scos, l-am curatat dar nimic... si l-am mai bagat din nou in telefonul celalalt si mi-a zis sa-l formatez si cand am dat pe formatare a scris ca-l formateaza si dupa mi-a aratat eroare? Ce pot face? In afara de sa-l arunc laughing?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta un "card reader" pe la un prieten si dai format din pc happy apoi tot asa... prin card reader bagi melodii pe card apoi in telefonul tau happy
daca telefonul tau nu citeste cardul si e marca LG iti recomanda sal introduci de mai multe ori
stima

| AleexNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e LG e Samsung dar in fine... am sa incerc!

1 răspuns: