| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sall. Am o problema cu Samsung Galaxy S Plus, imi functiona secadat si ieri seara i-am dat o resetare la setarile din fabrica, am bagat doar cateva aplicati, din cate aveam (70) si mergea ok. De dimineata m-a sunat un prieten a mers, pe la 11 am vazut ca nu mai merge sa mai sun/sms si nici sa primesc sad

[Retea mobila indisponibila]... Atat spune.

Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| blitzenn21 a răspuns:

Posibil sa fie o coincidenta, si sa ti se fi stricat cartela.
incearca alta cartela, si daca merge cu aceea, du-te la un magazin al operatorului de telefonie si schimb-o

1 răspuns:
| вσмвση3ℓ explică:

Da m-am dus azi mi-a schimbat-o, o aveam de 8 ani!