| Dragooos a întrebat:

Sall, am reformatat unitatea unui prieten, si nu are drivere, cum imi pot da seama acuma ce drivere are si sa i le instalez. Nu are niciun driver instalat nici video audio lan, etc dau funda mersi

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Descarci un driver universal de pe pagina producatorului are Intel sau ibm

| Doctorfishadi a răspuns:

Pai aflii din windows, te duci la my computer si vezi la manage, api la device manager. Driverele lipsa apar cu semnul intrebarii.Acum asta se intampla pe xp. Daca vrei sa le descarci incearca cu 3d chip, il instalezi si il deschizi, scaneaza singur sistemul si alegi ce drivere doresti, iti da link si doar dai click pe ele nimic mai mult.Va merge cu siguranta! FUNDA!

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Frate, ori n-am inteles eu bine, ori nai pus tu intrebarea bine. Installer-ele de la drivere le primesti cu pcu. Ca sa.i instalezi driverele pune-l pe pretenelu tau sa caute prin cutiile pcului si sa vada acolo ce gaseste, trebuie sa fie niste cduri. De obicei 1 sau 2.

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Ṕαᾔḓεмḯḉ):

Ce cutii, astea sunt metode vechi.Merge cu 3d chip, e mina de aur programu.