| Eaglewatch a întrebat:

Sall, am si eu o intrebare, deci PC-ul meu suporta max 2 GB asa am vazut info de pe placa mea de baza, vreau sa stiu daca pot face ready-boost de pe stick cu inca 2 gb, exista vreun risk sau este alt tip de memorie si nu are probleme cu memoria fizica.
Cu respect Eagl3.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NU e nici un risc. Risc se cheama in limba romana. RISC.

| Eaglewatch explică (pentru KodrutZ):

Imi poti da mai multe detalii?

| KodrutZ a răspuns (pentru Eaglewatch):

Ce risc ai vrea sa fie? Nu e nici un risc. Ce detalii vrei sa iti dau?

| BadSirChaos a răspuns:

Nu stiu daca poti face asa ceva, inca nu am incercat asa ceva pentru ca imi ajung 8gb de ram dar ma gandesc ca daca limita unui flacon de plastic e de 2 litri de lichid, nu poti sa ii vari inauntru inca 2.