| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Am un smartphone Vodafone Smart mini dar intra in el foarte mult praf, ce pot face? Ce solutii imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Eduarrdinno a răspuns:

Pai este normal. Si mie imi intra praf mai ales pe la mufa de casti si in slotul de card. Din cand in cand mai ei si tu o pensula sau o carpa si cu spray de geamuri si-l stergi. Ai grija sa nu umezesti prea rau carpa ca o sa ramana spray prin mufe si nu e bine. Bafta!
Funda?

2 răspunsuri:
| Eduarrdinno a răspuns:

Stai asa. Tie iti intra praf in acele porturi pentru casti, cablu de date si in slotul de card sau unde e bateria?

| anonim_4396 explică (pentru Eduarrdinno):

DA

| Eduarrdinno a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai este normal. Si mie imi intra praf mai ales pe la mufa de casti si in slotul de card. Din cand in cand mai ei si tu o pensula sau o carpa si cu spray de geamuri si-l stergi. Ai grija sa nu umezesti prea rau carpa ca o sa ramana spray prin mufe si nu e bine. Bafta!
Funda?