| pyty12 a întrebat:

Sall am un laptop Asus cu placa video de 1 gb procesor de 2.2 ghz 2 gb ram si windows 7 ultimate de ce merge greu la videoclipurile de pe youtube? tin sa mentionez ca am avut si windows 8 pro si mergea super.

4 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Poate fi : 1. Procesorul este prea vechi. 2. procesorul este acoperit de prea mult praf. 3. Probleme la conexiunea la internet, cablu deteriorat, cablul nu este pus bine. etc.

| pyty12 explică (pentru Rockat):

Cu internetul nu am treba procesorul nu e vechi singura chestie care a mai ramas din lista ta este praful dar atunci de ce cand am avut windows 8 mergeau perfect...

| Rockat a răspuns (pentru pyty12):

Probabil acum sa acumulat mai mult. Coincidenta?!

| pyty12 explică (pentru Rockat):

Pai faza e ca windows 8 l-am tinut 2 zile si nu prea avut timp sa se acumuleze praf big grin