| Rosca_Florin_1996 a întrebat:

Sall am windows 7 si cand l-am deschis nu mi-a mai aparut imagine pe desktop. ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Violente a răspuns:

Să o pui din nou! laughing
Pot fi multe cauze cum ar fi stingerea incorectă a computerului, viruși, programe care îngreuneaza procesorul, poza a fost ștearsă din calculator etc etc happy

Cauzele acestor probleme minore nu se pot găsi atat de ușor pe cat postați voi, ar trebui să vă liniștiț și sa va puneți mintea la contribuție.

Mai bine aștepti un răspuns nesigur pe TPU, decat sa o rezolvi singur?