| RK0 a întrebat:

Sall,imi spuneti-mi cum instale routerul TPLINK model TL-WR740N ca am incercat prin CD, si imi da eroare chiar la ultimul pas.Am incercat si pe internet acolo l-am configurat, doar ca nu imi da semnal bun si nu imi merge netul.

5 răspunsuri:
| XPraFF a răspuns:

Poti sa imi dai mai multe specificatii despre router? De unde l-ai luat(presupun Telekom), a fost verificat produsul? Cati bani ai dat pe el?

| RK0 explică (pentru XPraFF):

L-am luat de la un magazin de calculatoare, a fost verificat si am dat 60 de lei pe el.

| RK0 explică (pentru RK0):

Si am internet de la rds, daca te ajuta.

| RK0 explică:

Daca va ajuta, imi da eroare la verify router settings