| Anonimmi a întrebat:

Sall lume! cum instalez driverul de la placa video? crying

ca am pierdut cd-ul.Am Xp PE PLACA SCRIEV3.2 W10/07GF 84006S 256 MC ON BOARD...

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu mai bine descarci un program sa faca asta pentru tine? In ceea ce priveste driverele ma refer. Ai mai jos o lista de astfel de programe.

DriverGenius, DriverEasy, SlimDrivers, DeviceDoctor, AIDA64, DriverMagician.

Incearca-le pe toate in caz ca vreunul da chix.

| Anonimmi explică (pentru miTzuliK93):

Am scos DriverEasay si am dat acolo la tols iar dupa aia am dat la Offline scan.Mai departe ce trebuie sa fac crying (Dau funda )

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Anonimmi):

Uite cum se foloseste DriverEasy: https://www.youtube.com/watch?v=2LBp23y83vM. (nu c-ar fi cine stie ce) Daca un program un functioneazatreci la urmatorul. De obicei, majoritatea cer seriale, seriale pe care le gasesti pe google, dar ar trebui sa le poti folosi si in perioada TRIAL. Si chiar daca iti este limitat numarul de drivere pe care le poti descarca cu versiunea TRIAL, din moment ce ai nevoie numai de driverul placii video, ar trebui sa poti descarca si instala numai unul.

| Gabriel_Robert_1993 a răspuns:

Cauta pe google draivaru