| NoNsEnS a întrebat:

Sall TPU, Am achizitionat de curand un telefon mobil de la unchmiu meu, Samsung galaxy fit, e primul meu telefon cu android ca sa-i spun asa, am un card de 2 gb, si am observat ca aplicatie Igo primo, se alfa pe card, si ocupa 1 gb, 3 din card, As vrea sa o sterg dar nu`s ce se va intampla peroma,
1: Daca sterg aplicatie se va misca mai greu telefonul?
2: Am inteles ca este o aplicatie de gps, daca o sterg, in caz ca-m voi pierde telefonul nu voi mai putea sa-l gasesc prin gps?

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

1. Nu se v-a misca mai greu
2. In Romania oricum nu ti-l vei mai gasi, ai toata respingerea din partea autoritatilor in cazul in care iti pierzi sau ti se fura un telefon mobil.

| NoNsEnS explică (pentru Gas):

Aici ai dreptate, mersi de ajutor

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Telefonul nu va merge greu, este doar o aplicatie gps dar daca o stergi gasire telefonului prin gps nu va dispare poate va dura cu 2-3 minute mai mult dar tot poti sa il gasesti prin gps.