| VOXaware a întrebat:

happy. Am luat de curand un virus care nu-mi permitea sa folosesc : Facebook, yahoo, google, youtube etc... cele mai importante site-uri. Mi-am instalat windows-ul din nou si am observat ca nu-mi mai pot accesa email-ul de Yahoo. cineva mi-a pus intrebare de aceia de siguranta. CUM POT SA-MI I-AU INAPOI CONTUL? Asta pentru ca nu vreau sa imi intre pe mess si sa-i injure pe prieteni si dupa sa zica ca eu i-am injuarat sau altceva de genu. DAU funda VA ROOG!

Răspuns Câştigător
| kameleonic a răspuns:

Daca mai stii ce mail alternativ ai trecut cand ti-ai facut contul pe yahoo cere sa-ti trimita mail cu parola.

4 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Nu cred ca cineva tia furat contul
yahoo este foarte sensibil, odata sau de 2 ori gresesti parola si esti blocat
trebuie sa raspunzi la intrebarea care ai aleso cand ai creat contul sau prin email alternativ(dar atentie, emailul alternativ trebuie sa nu fie tot de la yahoo)

| VOXaware explică (pentru pozeanimate):

Ms amandorura, M-ati ajutat enorm, voiam sa-ti dau si tie funda dar... am tras la sorti si a cazut kameleonic big grin

| pozeanimate a răspuns (pentru VOXaware):

Funda nu conteaza, pricipalul ca tie t-i-a fost de ajutor