| SecretColors a întrebat:

Am o intrebare care este diferenta dintre miniHdmi &hdmi care sunt mai bune, sau sunt la fel am nevoie de o sugestie{ca stiu ca la miniHDmi inti trebuie adapor] si vreau sa stiu exact care este mai bun!

2 răspunsuri:
| alex1991 a răspuns:

Nu este diferenta decat la dimensiune. de obiceiu minihdmi au telefoanele mai perfoamante pentru ca o mufa hdmi ar fi prea mare ca sa fie incorporata

| SecretColors explică (pentru alex1991):

Aha dar as vrea sa stiu daca tot aceiasi diferenta este si la placi video