| necunoscutu4530 a întrebat:

Am o problema...
Am un ALCATEL POP 4 și am o pereche de căști, dar se aud foarte încet și înfundat. Menționez că sunt de la Maxcell și am dat 30 lei pe ele. Ce pot face să se audă mai bine?

Răspuns Câştigător
| dodoc a răspuns:

Cand iti cumperi casti. Trebuie sa i spui vanzatorului pentru ce model de telefon le achizitionezi. Deoarece nu sunt toate la fel... Vindele cuiva care i merg, sau fa schimb cu cineva. Telefonul nu are nimic. Castile nu sunt compatibile

1 răspuns:
| Zike_Niku_1994 a răspuns:

Verifica daca problema e din cauza castilor sau a telefonului.pur si simplu cere-i-le unui prieten/cunoscut/etc care stii ca are casti, pentru 1minut cat faci proba. daca se aude la fel, cel mai probabil e de la telefon. daca nu, schimba castile