| MysteryMen a întrebat:

am si eu un GRUNDING CF5000 http://www.retrotronics.co.nz/images/forsale/196.jpg
si as vrea sa il desfac si sa il lipesc doua fire pentru a lega doua boxe, dar eu as mai vrea sa ii lipesc si undeva o mufa jack daca se poate pentru a baga muzica pe el din calculator sau din telefon...se poate? si mai am o problema puteti sa imi spuneti ce putere are fiindca nu am gasin (ohmi, watt) Multumesc! dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este un casetofon Deck şi din păcate nu are amplificator încorporat.

| MysteryMen explică (pentru Arthur):

Pai cum adica? daca nu are amplificator nu pot sa ii pun boxe la el? sad

| Arthur a răspuns (pentru MysteryMen):

Din păcate nu. Doar căşti.