| downer2012 a întrebat:

Sall TPU,am un prieten, si cand a intrat in cs, a intrat pe server si vede ca ii apar lini albe si are 4 fps.Inainte avea 99 fps.
Uitati o poza cu setarile de la video+ca nu ii apare rezolutia
http://img834.imageshack.us/img834/3696/newbitmapimage2c x.png
placii lui video adica 1280x1024.
Specificatii:
Procesor:
Intel pentrium 4 2, 8ghz
Placa video:
nVidia Geforce fx5500 ddr2, 256mb
Rami:
2Gb ddr2, Kingmax.
Are driverele originale.De pe situl nVIDIA, dau funda.
Alte jocuri merg bine

2 răspunsuri:
| andrey007st a răspuns:

Iti sugerez sa schimbi cand vei avea bani placa video......si e imposibil sa iti fi mers inainte pe 99de fps cu configuratia asta...

| downer2012 explică (pentru andrey007st):

Nu mai gaseste placa video ddr2 agp noua, deci trebuie schimbate mai multe